הגירה לארה"ב – מקצועות נדרשים

 מעבר לארץ אחרת, זה תמיד נשמע כחלום ובמיוחד, כאשר מדובר על ארצות הברית. יש לא מעט מסלולים שיכולים להביא אתכם להגשמה של חלום. אבל יחד עם זה, תהליך של מעבר בדרך כלל כרוך בהרבה מכשולים. החל משלב הבירוקרטי: מילוי והגשה של כל מיני טפסים, אישורים ועד השלב של מעבר עצמו.

אך יחד עם זאת, ישנן דרכים שיכולים להקל על כל התהליך הזה. דבר ראשון, זה כמובן פנייה לעזרה לאיש מקצוע, במקרה הזה זה עורך דין הגירה, אשר יכול לייעץ וגם ללוות אתכם בתהליך. בנוסף, בעזרתו ניתן לבחור מסלול שהוא יהיו יותר מתאים עבורכם וכך גם הסיכויים להצליח בתהליך גדלים.

למשל, אם אתם חולמים על הגירה לארצות הברית, אז שווה לכם להשקיע ולחשוב על כך כבר בשלב בחירת מסלול ההשכלה שלכם. ברשת אינטרנט ניתן למצוא רשימה של המקצועות המבוקשים ביותר להגירה לארצות הברית. הרשימה הזאת מתעדכנת מידי פעם כף שתעקבו אחרי השינויים או תתייעצו עם איש מקצוע.

הגירה לארהב - מקצועות נדרשים

בטוח, שתסכימו שלעבור לארץ אחרת ותוך זמן קצר להתחיל לעבוד ולהביא פרנסה הביתה, זה דבר נפלא. כמובן, במידה ומקצוע שלכם נמצא ברשימה, תהליך הגירה יכול להיות הרבה יותר פשוט וקצר, מכיוון, שמדינה המקבלת, שבמקרה שלכם, ארצות הברית מאוד מעוניינת בככם, בתור מקצוען.

אם ניקח לדוגמא ארצות הברית, אז בעלי המקצועות רפואיות,  דיגיטל, נהגים ועוד בהחלט יכולים להביא תועלת למדינה ולכן, יכול מאוד להיות שתהליך של מעבר מארץ אחת לשנייה יהיה יחסית פשוט. אבל, עדיין חשוב לזכור, שלא מדובר על פטור מתהליך וכל מיני "וריאציות", אלא פשוט על מסלול אחר, שהסיכויים בו יכולים להיות יותר גבוהים. מסלולי הגירה, בדרך כלל, קשורים לסוג של אשרה שמקבלים בסוף. ישנן ויזות עבודה, ויזת סטודנט, ויזת השקעה, ויזת אומן ועוד.

 לסיכום, ניתן לומר, שאם אתם באמת רוצים להצליח, מאוד מומלץ לפנות לעורך דין  הגירה, שיכול על סמך נתונים אישיים שלכם להדריך אתכם ולייעץ בנושא בחירת המסלול וגם ללוות אתכם בהמשך הדרך משלב של הראשוני של הגשת המסמכים ועד השלב קבלת תשובה.

לעומת זאת, כאשר אתם ניסיתם לעשות את כל התהליך בעצמכם וקיבלתם סירוב, יהיה יותר קשה לנסות להפוך את ההחלטה למשהו חיובי, גם עבור איש מקצוע. בנוסף, יכול מאוד להיות שגם המחיר הכלכלי ישתנה בהתאם.